The Sims 4 Logo

   
Pop-Left Pop-Up Pop-Right
The Sims 4

Menu

 
Dodatky
 
Rozšíření - Hurá do práce!
 
Rozšíření - Společná zábava
 
Rozšíření - The Sims 4: Život ve městě

 

 
Herní balíček
 
Herní balíček - Únik do přírody
 
Herní balíček - Návštěva v lázních
 
Herní balíček - Jdeme se najíst
 
Herní balíček - Upíři

 

 

 

TOPlist

 

 
 

 

DeadKarlos | 16.9.2014

Krystal Sbírky domácnosti - Mikroskopické výtisky

Získávat mikroskopické výtisky je vícestupňový proces. Předtím, než můžete začít, musíte získat u Simíka získat dovednost Logika na 2. úrovni, aby mohl analyzovat vzorek přes mikroskop. Poté můžete klinout na jakoukoliv rostlinu, fosílii nebo krystal a zvolit odběr vzorku pod mikroskop na sklíčko.

Mikroskopické výtisky na zdi

MikroskopJakmile budete mít vzorek, jděte na mikroskop a analyzujete jej. Po každé, budete mít šanci získat mikroskopický výtisk. Chcete-li získat všech 12 výtisků, budete muset vzít mnoho vzorků různých druhů rostlin, fosílií a krystalů.

Když získáte tyto výtisky, můžete je pověsit na stěnách vašeho domova. Již jsou zarámované, jak je vidět na obrázku výše.

Emoce Soustředěný: Simíci mohou získat emoci Soustředěný při prohlížení výtisků.

12x (Základní hra The Sims 4)

 

Název

Cena

Vzácnost

 
Obruční plankton
Obruční plankton
100 §
Běžná
The Sims 4 Ikona
Toto podmanivé umělecké dílo zachycuje plankton, jak trénuje na týmové vystoupení s obručí. Toto obskurní vystoupení se bohužel nikdy neuskuteční. Celý tým I s autobusem totiž sežrala želva.
 
Psychedelický kámen
Psychedelický kámen
110 §
Běžná
The Sims 4 Ikona
Pokud jsme se mikroskopickým průzkumem světa minerálů něco dozvěděli, pak je to tohle: horniny jsou velmi veselé. Vezměte si například tento dunit, který jsme zvětšili na megamoc procent a následně namalovali veselými temperami. Skvěle se hodí na kolej!
 
Rapsodie v modré
Rapsodie v modré
95 §
Běžná
The Sims 4 Ikona
Nemáte talent na zahradničení? Nevadí. Užívejte si rostliny na buněčné úrovni (na té mají totiž modrou barvu) nebo v podobě uměleckých děl (ta totiž nepotřebují vodu). Jako byste ji slyšeli volat "Neopouštěj mě!"
 
Růžový večírek
Růžový večírek
115 §
Běžná
The Sims 4 Ikona
Pohled skrz mikroskop odhalil nejrúznější zajímavá fakta o mikroorganismech. Například jejich oblibu růžových dekorací a dlouhých dekoračních řetězů celoročně zavěšených v obýváku. Kdyby byl život na zemi jedním velkým večírkem, jako první by na něj dorazily mikroorganismy. A jak tato malba dokazuje, pravděpodobně by také jako poslední odešly.
 
Sněhová bitva
Sněhová bitva
110 §
Běžná
The Sims 4 Ikona
Říká se, že každá sněhová vločka je jedinečná. Při pohledu zblízka je zřejmé, že se jednotlivé sněhové krystaly, které jsou každý zcela jiný, shromažďují kolem osamocené zdeformované sněhové pyramidy, kterou už zanedlouho zbijí, protože je až příliš jiná. Tato malba jasně ukazuje, že sníh není tak útlocitný, jak by se mohlo na první pohled zdát.
 
Tulák
Tulák
105 §
Běžná
The Sims 4 Ikona
Nikdy se ne^amilovávejte do planktonu. Úplné náhodné si plave, kam se mu zachce, a je to totální bezdomovec. Tady jeden takový plankton máme: tancuje s fanynkami po dlouhé noci strávené hrou na elektrickou kytaru se skupinou Bakterie. Naátóstí byl tento okamžik navždy uchován tímto uměleckým dílem. Znovu se ho už nedočkáme.
 
Povadlý květ
Povadlý květ
220 §
Netypická
The Sims 4 Ikona
Toto umělecké dílo zachycuje podivné adolescentní období v životě rostlinné buňky, kterou právě trápí velmi nepříjemné akné. Pomůže jí, když nasaje dostatek vody, a navíc má i další výhodu: až bude potřebovat partnera na ples, může se jednoduše rozdělit na dvě.
 
Pád
Pád
215 §
Netypická
The Sims 4 Ikona
Tento obraz minerálu využívá všechny podzimní barvy a ztvárňuje pomocí nich ztrácející se záři mládí a nadcházející sklonek života. Všechna naděje se ztrácí a my se pomalu a jiště přesunujeme k plačtivému konci. Pověste si ho do jídelny nebo dětského pokoje.
 
Zbytkové množství
Zbytkové množství
255 §
Netypická
The Sims 4 Ikona
Už se vám někdy stalo, že jste něco prostě věděli a nikdo vám to nemohl vymluvit? To proto, že simíkovská kostra může fungovat jako anténa, která přináší informace přímo do mozku. V této fosilii dinosaura je jasně vidět instinktní kost, která mu tehdy vyslala do mozku povel "Utíkej! ASTEROID!" Jenže dinosauři měli mozky o velikosti hrášku. Proto všichni vymřeli. Užívejte si tuhle malbu.
 
Základní blok
Základní blok
220 §
Netypická
The Sims 4 Ikona
Podívejte se. Jak do sebe tyto stavebnicové kostky přesně zapadají. Není divu. že se jim také říká "stavební kostky života". Jediným rozdílem mezi stavebnicovými kostkami a živými buňkami je. že organizmy obvykle nesestavují děti. (Tedy kromě ptakopyska; toho totiž složil třeťák Jménem Franta.)
 
Křišťálový palác
Křišťálový palác
485 §
Vzácná
The Sims 4 Ikona
Jádrem opravdové vědy v nové době budou krystaly. Tady uvidíte různorodou geometrii krystalů, kterou vědci obdivují pro její elektrické, optické a mechanické vlastnosti a také krystalické jiskření, harmonické milostné ambice a kouzla, která dokáží pročistit auru.
 
Masový list
Masový list
445 §
Vzácná
The Sims 4 Ikona
Je zvláštní, jak se zkamenělý list zblízka podobá steaku? Že by měly rostliny a živočichové více společného, než se zdá? Myslíte, že i lístky mohou cítit lásku a strach? Co by to pak říkalo o veganech? Můžeme tedy vůbec něco jíst? Umění přichází s dost závažnými otázkami.
 
 
Machr mikroprostoru
Machr mikroprostoru
-
Plaketa
 
Vaše pozornost k těm nejmikroskopičtějším detailům (doslova) se vyplatila! Výtisky vám závidí snad všichni vědci, kteří pracují s mikroskopem. Spousta jich teď přemýšlí, proč je nenapadlo zvětšit si obrázky z mikroskopu a pověsit si je na stěnu už dřív.
 
 
 

Sbírky domácnosti

Základní hra

Žáby · Zahradničení · Trofeje MySims · Kovy · Krystaly · Prvky · Pohlednice · Fosilie · Mikroskopické výtisky · Vesmírné výtisky · Mimozemšťané · Vesmírné horniny · Ryby

Aktualizace

Kraslice · Cukrové lebky · Plyšáci ze svátečních dárečků

Únik do přírody

Hmyz

Hurá do práce

Geody

Jdeme se najíst

Fotografie molekulární kuchyně

Dětský pokoj

Příšerky z nicoty

Život ve městě

Městské plakáty · Sněžítka

 
 
The Sims 4

Sekce

 
 
 
Dodatky
 
Kolekce - Přepychový večírek
 
Kolekce - Perfektní patio
 
Kolekce - Báječná kuchyně
 
Kolekce - Strašidelné věcičky
 
Kolekce - Domácí kino
 
Kolekce - Romantická zahrada
 
Kolekce - Dětský pokoj
 
Kolekce - Zahrada za domem
 
Kolekce - Staré časy

 

 

 

Moje stránky

 

 
 

 

Footer Sims

 

EA Logo Maxis Logo THe Sims Logo Origin Logo PEGI

 

Copyright © DeadKarlos (27.2.2014) | WebDesign DeadKarlos