The Sims 4 Logo

   
Pop-Left Pop-Up Pop-Right
The Sims 4

Menu

 
Dodatky
 
Rozšíření - Hurá do práce!
 
Rozšíření - Společná zábava
 
Rozšíření - The Sims 4: Život ve městě

 

 
Herní balíček
 
Herní balíček - Únik do přírody
 
Herní balíček - Návštěva v lázních
 
Herní balíček - Jdeme se najíst
 
Herní balíček - Upíři

 

 

 

TOPlist

 

 
 

 

DeadKarlos | 16.9.2014

Krystal Sbírky domácnosti - Trofeje MySims

Existuje celkem 20 malých sošek, jako trofeje, které jsou uložené v zemi. Chcete-li je najít, musíte je vykopat. Někdy je najdete v mapě s pokladem, kterou pak můžete použít, když kliknete na kamen a dáte hledat poklad. Mapa zmizí a Simík najde kapsli v zemi. V inventáři vyberete otevři kapsli., ve které můžete najít jednu z těchto trofejí.

Trofeje MySims Obrázek

Můžete své Trofeje MySims kolem vašeho domu jako dekorace. Pokud na nich aktivujete emocionální auru, můžete získat hravou emoci.

20x (Základní hra The Sims 4)

Trofeje MySims poskytují Hravou emoční auru

 

Název

Cena

Vzácnost

 
Buddy.png
Buddy
35 §
Běžná
The Sims 4 Ikona
Široko daleko nenajdete lepšího parťáka, než je Buddy. Podpoří vás, je neutuchající optimista a je nezdolně loajální: zůstane po vašem boku, ať se vypravíte na jakékoliv dobrodružství. Naposledy jsme ho viděli, jak si přivydělává jako speciální agent.
 
Chaz McFreely.png
Chaz McFreely
35 §
Běžná
The Sims 4 Ikona
Chaz McFreely je nejlepším sportovcem a atletem na světě (zdroj: Chaz McFreely). Podle jeho názoru na světě existují pouze dva druhy Simíků: Chazovi fanoušci a troubové. Kam patříte vy?
 
Chef Gino.png
Chef Gino
35 §
Běžná
The Sims 4 Ikona
Gino je sice skvělý kuchař, ale umí být také pořádně melodramatický. Stačí aby se nezdařila maličká drobnost a hned je všechno "v háji". Ke dnešnímu dni byl Gino v hájí už celkem 9685krát.
 
DJ Candy.png
DJ Candy
35 §
Běžná
The Sims 4 Ikona
DJ Candy je jako živý a pořádně rozjetý taneční večírek, který nikdy nekončí. Se svými parťáky a největšími fanoušky Zachem a Sapphire cestuje po světě a rozjíždí párty všude, kde se chtějí odvázat.
 
Elmira Clamp.png
Elmira Clamp
35 §
Běžná
The Sims 4 Ikona
Elmira je mrzutá, přísná, netrpělivá a taky puntičkářská. Nejraději poslouchá absolutní ticho a mezi její koníčky patří tvrdá dřina. Ale má také dobré vlastnosti... tak například si dobře pamatuje jména... To už něco znamená, nebo ne?
 
Gonk.png
Gonk
35 §
Běžná
The Sims 4 Ikona
Gonk je veselý a neustále hladový jeskynní chlapík, který pochází z Nezmapovaného ostrova, který je (celkem překvapivě) dobře zanesen na většině map. Jeho nejlepší kamarádi jsou dinosaurus Bobaboo a nespokojená vysokoškolská studentka Sylvie, kterou neosloví jinak než "holka".
 
Hopper.png
Hopper
35 §
Běžná
The Sims 4 Ikona
Hop! Kvák! Hopper je mladý chlapec v žabím kostýmu. Jak se mohla taková postava stát takhle oblíbenou? KVÁÁÁK!
 
Ol' Gabby.png
Ol' Gabby
35 §
Běžná
The Sims 4 Ikona
Starý Gabby je hašteřivý mrzout, který žije se svým drsným psem Gritem. Je tak trochu domácí kutil a rád se trochu domácí kutil a rád se hádá se svým dlouholetým přátelským nepřítelem Barneym. (Je nám líto, ale Barneyho jsme nepřibalili.)
 
Poppy.png
Poppy
35 §
Běžná
The Sims 4 Ikona
Poppy je roztomilé sluníčko, které prostě MILUJE květiny. Kromě toho také miluje svoji starší sestru Violet a ani v nejmenším netuší, že právě ona je příčinou neustálých bolestí hlavy své sestry.
 
Yuki.png
Yuki
35 §
Běžná
The Sims 4 Ikona
Yuki ráda kouše ostatní do obličeje. Proč? Vyjadřuje tím agresivitu, nebo spíš náklonost? Těžko říct. Její vztahy s obličeji jsou komplexní a záhadné stejně jako Yuki sama...
 
Dr F.png
Dr. F
35 §
Netypická
The Sims 4 Ikona
Doktor F je neúnavný šílený vědec s doktoráty z robotologie a roboanatomie. Existuje celá spousta navzájem neslučitelných teorií o tom, co vlastně znamená to jeho F. Vynalezl TOBORa.
 
Jenny.png
Jenny
35 §
Netypická
The Sims 4 Ikona
Jenny byla průkopnící fanouškovských povídek! Jasně, dneska už má prakticky KAŽDÝ smlouvu s nakladatelem nebo režisérem, která jim zajišťuje vydání jejich vlastních povídek, ale Jennyin "Hvězdný křižník X" byl úplně první!
 
Leaf.png
Leaf
35 §
Netypická
The Sims 4 Ikona
Leaf patří mezi nejdrsnější elfí rockové hvězdy a dobře to ví. Jen málokdo o něm ale ví, že s sebou neustále nosí kousek přikrývky, kterou měl v dětské postýlce a které říká "Dečka". Dečka je Leafova nejstarší a nejvěrnější kamarádka.
 
Lyndsay.png
Lyndsay
35 §
Netypická
The Sims 4 Ikona
Lyndsay neutišitelně touží po dobrodružství a vždy hledí daleko před sebe. Její nakažlivé nadšení často vtáhne její kamarády do Lindsayiných šílenýcn plánů proti jejich vůli. Je možné, aby si někdy něco začala s Buddym?
 
Morcubus.png
Morcubus
35 §
Netypická
The Sims 4 Ikona
Daleko za časem a prostorem je svět černého ohně. Ze srdce této smršti hrůz se zrodil pekelný Morcubus! Ze své pozice generálního ředitele MorcuCorp realizuje své temné plány a také vede team-buildingová setkání.
 
Trevor Verily.png
Trevor Verily
35 §
Netypická
The Sims 4 Ikona
Trevor je úchvatným divadelním hercem! Jeho strhující podání postav z klasických her je tím, co chce v divadle každý vidět! Jednou se dokonce zasekl v kostýmu astronauta.
 
Goth Boy.png
Goth Boy
75 §
Vzácná
The Sims 4 Ikona
Seznamte se s Gotikem! Nic mu nepřinese větší radost než možnost zahalit se do pomyslného pláště z emociální temnoty. Strašně rád píše opravdu příšerné básničky a nesnáší svou práci v Nadívaném krocanovi. Počkat! Je "gotika" vůbec ještě in?
 
TOBOR.png
TOBOR
75 §
Vzácná
The Sims 4 Ikona
Jak se ukázalo, TOBOR prostě nemá se Simíky nebo "měkouny", jak jim říká, dostatek trpělivosti. Jenže když je jeho "taťka" šílený doktor F, není se čemu divit. Možná za to všechno může jeho chorobný strach z chaluh.
 
Violet.png
Violet
75 §
Vzácná
The Sims 4 Ikona
Violet Nightshade je sice temná a někdy věci přehnaně dramatizuje, ale přes to všechno má dobré srdce. Dělá všechno proto, aby se dobře starala o svou malou sestru Poppy, ze které jí ale dost často pořádně bolí hlava.
 
Zombie Carl.png
Zombie Carl
75 §
Vzácná
The Sims 4 Ikona
Chudák Carl. Od chvíle, kdy umřel, to s ním jde od desíti k pěti. Spoustu času tráví tím, že přemítá o tom, co vlastně v (ne)životě dokázal. Vlastně má takovou (po)životní krizi.
 
 
Nezapomínejme na MySims
NEZAPOMÍNEJME NA MYSIMS
-
Plaketa
 
Tato záhadná plaketa na sobě neměla poštovní známku a není ani zřejmě, odkud vlastně přišla. Je ale jisté, že někdo někde má opravdovou radost, že jste opět dali dohromady všechny figuríny těchto Simíků z jiné doby a jiného času.
 
 
 

Sbírky domácnosti

Základní hra

Žáby · Zahradničení · Trofeje MySims · Kovy · Krystaly · Prvky · Pohlednice · Fosilie · Mikroskopické výtisky · Vesmírné výtisky · Mimozemšťané · Vesmírné horniny · Ryby

Aktualizace

Kraslice · Cukrové lebky · Plyšáci ze svátečních dárečků

Únik do přírody

Hmyz

Hurá do práce

Geody

Jdeme se najíst

Fotografie molekulární kuchyně

Dětský pokoj

Příšerky z nicoty

Život ve městě

Městské plakáty · Sněžítka

 
 
The Sims 4

Sekce

 
 
 
Dodatky
 
Kolekce - Přepychový večírek
 
Kolekce - Perfektní patio
 
Kolekce - Báječná kuchyně
 
Kolekce - Strašidelné věcičky
 
Kolekce - Domácí kino
 
Kolekce - Romantická zahrada
 
Kolekce - Dětský pokoj
 
Kolekce - Zahrada za domem
 
Kolekce - Staré časy

 

 

 

Moje stránky

 

 
 

 

Footer Sims

 

EA Logo Maxis Logo THe Sims Logo Origin Logo PEGI

 

Copyright © DeadKarlos (27.2.2014) | WebDesign DeadKarlos