The Sims 4 Logo

   
Pop-Left Pop-Up Pop-Right
The Sims 4

Menu

 
Dodatky
 
Rozšíření - Hurá do práce!
 
Rozšíření - Společná zábava
 
Rozšíření - The Sims 4: Život ve městě

 

 
Herní balíček
 
Herní balíček - Únik do přírody
 
Herní balíček - Návštěva v lázních
 
Herní balíček - Jdeme se najíst
 
Herní balíček - Upíři

 

 

 

TOPlist

 

 
 

 

DeadKarlos | 16.9.2014

Krystal Sbírky domácnosti - Vesmírné výtisky

Vesmírné výtisky můžete snadno sbírat a ze všech sbírek trávíte nejméně úsilí. Nejprve musíte koupit observatoř. Tato Observatoř stojí 1,500 simoleonů a vyžadují velký kus prostoru na vašem pozemku, ale až jej budete mít, můžete začít hledat.

Vesmírné výtisky na zdi

ObservatořStačí vybrat Observatoř a sledovat hvězdy v nabídce observatoře a pak už jen sedět a čekat. Nemusíte čekat až přijde noc, můžete prohlížet oblohu během dne. Nejen, že získáte dovednost Logika, ale po chvilce dívání na vesmír, můžete získat vesmírný výtisk. K dispozici je 15 různých výtisků ke sbírce, takže můžete strávit spoustu času při prohlížení oblohy, abyste je všechny získali.

Posledních několik vzácných výtisků můžete dostat pouze pomocí speciální interakce, Hledat pravdu přes Observatoř, která je k dispozici pouze tehdy, když je Soustředěná nálada. Jakmile budete mít tyto výtisky, můžete je pověsit na stěnách vaší domácnosti. Jsou již zarámované, jak lze vidět na obrázku.

Simíci mohou získat emoci Soustředěný, když si prohlídnou výtisk.

15x (Základní hra The Sims 4)

 

Název

Cena

Vzácnost

 
Planeta zvířat
Planeta zvířat
115 §
Běžná
The Sims 4 Ikona
V oblasti X57 galaxie 1245P-Brock se nachází planeta kompletně obydlená obřími křečky. Na této malbě se dvě obří křeččí koule koupou ve slunečním svitu a čekají na návrat svých chlupatých majitelů, kteří jsou momentálně zaneprázdnění během na ruském kole (není na obraze).
 
Velká hvězda
Velká hvězda
140 §
Běžná
The Sims 4 Ikona
Komety jsou vlastně takové vesmírné primadony. Jen se na ni podívejte, jak si pluje vesmírem a vystavuje se na odiv. Vždyť zabírá 75% celé malby. Původně se malíř vlastně snažil zachytit prázdnou noční oblohu, ale kometa se do té scény bezostyšně nacpala.
 
Konec času
Konec času
135 §
Běžná
The Sims 4 Ikona
Ale ne! Někdo právě omylem spláchnul celý vesmír. Musíme ho vylovit! Rychle, než to všechno bude v haj..i.
 
Styl z jiného světa
Styl z jiného světa
105 §
Běžná
The Sims 4 Ikona
Stejně jako auta i rakety se dostávají v nejrůznějších modelech. Tak například elegantní sportovní rakety. Nebo SUV rakety, kterými mamky vozí kluky na fotbal. A toto je reprodukce reklamy na vyladěnou luxusní sedanvou raketu. Její styl je nepřímo úměrný její aerodynamice. Na měsíc se tak dostane pomaleji, ale budete při tom vypadat skvěle.
 
Fascinující rúžová
Fascinující rúžová
125 §
Běžná
The Sims 4 Ikona
Plyny, jako je hélium a vodík, se misí s mezihvězdným prachem a vytváří tuto strhující narůžovělou mlhovinu. Proč jsou plyny a prach ve vesmíru tak pohledné? Když jsem tady na Zemi hodil balónek s héliem do bahna, tak to tak pěkné nebylo...
 
Rudá vize
Rudá vize
110 §
Běžná
The Sims 4 Ikona
Mars je rudá planeta. Hlína je tu rudá. Vzduch je tu rudý. Chtěli byste nosit na Marsu modré džíny? Smůla! Na Marsu se nosí jenom RUDÉ džíny. Na této malbě uvidíte marsovskou oblohu a všechny její ohnivě rudé mraky. Pro Pozemšťany je to nádherná podivná. Marťani ale říkají: "Bílá bělejší, Mars je čistější!"
 
Klasický vesmír
Klasický vesmír
130 §
Běžná
The Sims 4 Ikona
Je to tak. Máme tu vesmír, který vypadá přesně tak, jak by vesmír vypadat měl. Má hvězdy a spoustou temného plynného... obsahu. A nějaké další hvězdy. Zavěste si ho na zeď a dodejte jí opravdový vesmírný nádech.
 
Nejasná vize
Nejasná vize
265 §
Netypická
The Sims 4 Ikona
Ve vesmíru mají zamračené dny vždy na vrch před těmi slunečnými. Důvodem je, že mraky jsou tvořené zelenými třpytkami! Sluníčko se pro změnu skládá z ohňů a radiace. Proto byste se měli předtím, než vyrazíte do vesmíru, podívat na předpověď vesmírného počasí. Nebo prostě jen zůstaňte doma a kochejte se touto malbou.
 
Sním o plesiosaurovi
Sním o plesiosaurovi
115 §
Netypická
The Sims 4 Ikona
Formace mraků, která až neuvěřitelně připomíná toulajícího se plesiosaura, na ohromujícím podvečerním pozadí. Co by ten oblačný plesiosaurus asi tak mohl chtít? Obláček na tuto otázku odmítá odpovědět, ale dále si bezstarostně pluje a netuší, že jednou zanikne.
 
Saturn se vrací
Saturn se vrací
290 §
Netypická
The Sims 4 Ikona
To je kanec! Mrkněte se na tuto okouzlující fotku Saturnu pořízenou před několika lety, kdy se Saturn zrovna rozváděl a výrazně zhubnul (kdopak je druhá největší planeta teď, Urane?). Jemně modrá záře dává nádherně vyniknout jeho prstencům. Říká se, že nedávno zase začal randit a že se mu podařilo přilákat už 63. měsíc.
 
Hvězdní milovníci
Hvězdní milovníci
210 §
Netypická
The Sims 4 Ikona
Na této malbě plné fantazie najdete mýtické spojení křišťálové skály s prskající kometou. Jejich milostná aféra popírá gravitační, fyzikální a dost možná také další zákony. Nikdo nevěřil, že jim to spolu vydrží. A taky že nevydrželo. Na štěstí si nejprve pořádně žhavě užili a teprve potom jejich vztah vyhasl.
 
Třpyt
Třpyt
285 §
Netypická
The Sims 4 Ikona
Je to duha? Nebo mrak? Nebo snad hvězdy? Asi byste si měli radši sednout, protože tohle je duhový mrak plný hvězd! Pokud se vám neuvěřitelné spojení kouzelných věcí na této malbě nelíbí, pak je nám líto, ale v tom případě máte místo srdce temný studený kus obsidiánu.
 
Bojové hvězdy
Bojové hvězdy
495 §
Vzácná
The Sims 4 Ikona
Už od pravěku sledujeme noční oblohu v naději, že na ni najdeme náznaky toho, co se stane v budoucnosti. Tento horizont plný hvězd obsahuje nespočet souhvězdí, přičemž z každého z nich můžete vyčíst něco o budoucnosti. (Například ten malý létající talíř hned pod hvězdami můžete chápat jako známku nadcházejícího útoku.)
 
Zpátky na povrchu
Zpátky na povrchu
475 §
Vzácná
The Sims 4 Ikona
Jen si představte, jak musí tento podivuhodný svět vypadat pro Mimozemšťana, který se vrací na svou domovskou planetu. Všechna ta láska v jeho pěti srdečních komorách a slzy v 22 očích. Jakmile se jednou vrátí zpátky na povrch, už nebude "Mimozemšťanem". Hezky si skočí do svého oblíbeného baru, kde všichni znají jeho jméno: "XF2&23%tY".
 
Mlhovina Tyranosaurus rex
Mlhovina Tyranosaurus rex
465 §
Vzácná
The Sims 4 Ikona
Od nás Simíků je celkem hloupé promítat tvary, které rozpoznáme, na náhodné a neustále se měnící plátno vesmíru. Tím chci říct, že tahle mlhovina, která vypadá přesně jako tyranosaurus rex, je úplná náhoda! (A ne, teď nemyslím Tyrana Srandaxe, slavnou hvězdu dětských sci-fi komiksů)
 
 
Gigantický teleskop
Gigantický teleskop
-
Plaketa
 
Gigantický teleskop je prestižní trofejí, kterou udělujeme pouze dvakrát měsíčně, a to jen několika vybraným Slmíkům. kteří pročesali noční oblohu a objevili nebeská tělesa hodná zveřejnění na titulní straně časopisů. Anebo také paparazziům, kterým se podařilo vyfotit mimozemské celebrity. Každopádně se řadíte mezi kosmické voyeury,. gratulujeme.
 
 
 

Sbírky domácnosti

Základní hra

Žáby · Zahradničení · Trofeje MySims · Kovy · Krystaly · Prvky · Pohlednice · Fosilie · Mikroskopické výtisky · Vesmírné výtisky · Mimozemšťané · Vesmírné horniny · Ryby

Aktualizace

Kraslice · Cukrové lebky · Plyšáci ze svátečních dárečků

Únik do přírody

Hmyz

Hurá do práce

Geody

Jdeme se najíst

Fotografie molekulární kuchyně

Dětský pokoj

Příšerky z nicoty

Život ve městě

Městské plakáty · Sněžítka

 
 
The Sims 4

Sekce

 
 
 
Dodatky
 
Kolekce - Přepychový večírek
 
Kolekce - Perfektní patio
 
Kolekce - Báječná kuchyně
 
Kolekce - Strašidelné věcičky
 
Kolekce - Domácí kino
 
Kolekce - Romantická zahrada
 
Kolekce - Dětský pokoj
 
Kolekce - Zahrada za domem
 
Kolekce - Staré časy

 

 

 

Moje stránky

 

 
 

 

Footer Sims

 

EA Logo Maxis Logo THe Sims Logo Origin Logo PEGI

 

Copyright © DeadKarlos (27.2.2014) | WebDesign DeadKarlos